Шлях Ожье до п'ятикратного чемпіонства і колективне святкування команди M-Sport
Опубликованно 30.10.2017 16:10
Свято для всіх/Фото: Twitter Себастьена Ожье
Француз Себастьєн Ожьеоформив п'ятий поспіль титул чемпіона WRC, фінішувавши третім на Ралі Уельсу. Дострокове чемпіонство гонщика M-Sport стало можливим лише завдяки завойованим додатковим очками на фінальному допі, однак це жодним чином не засмутило другого найуспішнішого пілота в історії чемпіонату світу з ралі. Ось як він йшов до свого п'ятого трофея:
А ось команда M-Sport, яка подарувала Ford перший титул виробників за 10 років, ще до фінішу Ралі Уельсу наповнила келихи шампанським, яке всім колективом було распито. Подвійний привід, як не як:
Нагадаємо, що Себастьєн Ожьеподякував всю команду за цю перемогу. До речі, француз став одним з небагатьох гонщиків в історії WRC, який зміг завоювати чемпіонське звання з двома різними командами.
Читайте також:
Категория: АвтоМотоСпорт