Ріккардо: «Не думаю, що продовження контракту Ферстаппена завдасть мені шкоди»
Опубликованно 31.10.2017 05:54
Даніель Ріккардо / Getty Images
Пілот Red Bull Даніель Ріккардоне турбується про те, що «Червоні бики» поки не узгодили з ним новий контракт. Слова гонщика повідомляє Autosport.
«Я не думаю, що це завдало мені шкоду. Взагалі, це зробило мою позицію сильніше. Якщо Макс і був на радарі Mercedes і Ferrari, то це (продовження контракту – прим.) забрала його з числа претендентів, і Red Bull раніше заявив, що хоче зберегти нас обох.
Очевидно, що в мою користь грає те, що я можу побачити, де ми будемо з Red Bull з точки зору конкурентоспроможності, щоб потім приймати рішення. Я не збираюся за чимось гнатися. Думаю, я повинен бути розумним і не поспішати».
Зазначимо, що колега Ріккардо Макс Ферстаппенвже підписав новий контракт з Red Bull, розрахований до 2020 року. Раніше повідомлялося, що австралійський гонщик також може продовжити свою угоду до 2020-го.
У ЗМІ також з'являлася інформація про те, що Ріккардо може продовжити кар'єру в Mercedes.
Читайте також:
Категория: АвтоМотоСпорт